Douglas Łódź

Perfumeria Douglas w Łodzi to nie zwykła drogeria kosmetyczna, ale salon który oferuje swoim klientkom perfumy oraz kosmetyki znanych  a także cenionych w całym świecie firm kosmetycznych. Na klientki  czeka nie tylko profesjonalna obsługa ale dodatkowo darmowe porady w zakresie pielęgnacji ciała oraz sztuki makijażu.

Salon Douglas w Łodzi odwiedzają kobiety, które poszukują innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii, jakie oferują laboratoria czołowych firm kosmetycznych takie jak Helena Rubinstein, Guess, Chanel, Dior, Guerlain, Gosh, Gucci,  Kanebo, Lancome, Lancaster i wielu innych, których nie sposób nawet wymienić.

Wielu klientów często kupuje produkty z Perfumerii Douglas jako prezenty. Wychodząc naprzeciw tego rodzaju potrzebom obsługa salonu  na życzenie klienta elegancko pakuje zakupione kosmetyki dokładając dodatkowo w formie bonusu próbki innych produktów. Oprócz tego firma Douglas organizuje wiele atrakcyjnych imprez takich jak dla przykładu szkoły makijażu lub ekskluzywne wieczory VIP.

Perfumerie Douglas Łódź:

Douglas Łódź, Galeria Łódzka, Aleja Piłsudskiego 15/2

Douglas Łódź, Manufaktura, ul. Karskiego 5

Douglas Łódź, CH Port Łódź, ul. Pabianicka 245