Cubus Warszawa

Znana od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku marka Cubus na dobre zagościła na polskim rynku odzieżowym. Klienci, którzy odwiedzają firmowy salon Cubus w Warszawie mają możliwość wybierać pomiędzy modelami oldschool’owego oraz eleganckiego stylu.

Ze względu na wyjątkowo atrakcyjne wzornictwo, wysoką jakość wykorzystywanych przy produkcji materiałów a także dość przystępne ceny każda nowa kolekcja cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko u stałych ale i nowych klientów. Na sezon wiosny i lata tego roku projektanci współpracujący z marką Cubus przygotowali atrakcyjną kolekcję, która szybko zdobyła serca osób podążających za najnowszymi trendami w modzie.

Przede wszystkim w nowej kolekcji przewijają się zwiewne i proste w formie sukienki, które przywodzą na myśl upalne popołudnie na nadmorskich deptakach. W nowej ofercie Cubus znalazły się wywodzące z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku szorty z wysokim stanem, dzianinowe sweterki oraz luźne koszule z rękawem trzy czwarte. W kolekcji dominują barwy pastelowe, głównie błękit, biel, pudrowy róż i odcienie szarości.

Cubus Warszawa, Arkadia, Ul. Jana Pawła II 82

Cubus Warszawa, Blue City, Al. Jerozolimskie 179

Cubus Warszawa, Galeria Mokotów, Ul. Wołoska 12