Cubus Bydgoszcz

Z każdym kolejnym promieniem letniego słońca rośnie zainteresowanie nową kolekcją marki Cubus, która od niedawna pojawiła się w firmowym sklepie w Bydgoszczy. Klientki, które tęsknią za urlopem na egzotycznych plażach chętnie wybierają odważne modele odzieży z przewijającym się motywem palm lub kwiatów.

Kolekcja podążająca za najnowszymi trendami mody to przede wszystkim stylistyka zaczerpnięta z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Znów powracają doceniane przez kobiety zwiewne sukienki, luźne koszule bez rękawów lub z rękawem trzy czwarte, krótkie sukieneczki i szorty z podniesionym stanem oraz delikatne sweterki z dzianiny. To stylistyka, która podkreśla delikatne kształty a przede wszystkim kobiecość.

Kolekcja ma głównie charakter  casualowy ale wśród modeli, każda klientka znajdzie kreacje przeznaczoną na specjalna okazję. W ofercie Cubus znalazły się również dodatki i akcesoria, które idealnie zostały przez projektantów dopasowane do obowiązującej w sezonie letnim stylistyki.

Sklepy Cubus Bydgoszcz:

Cubus Bydgoszcz, CH Rondo, ul. Kruszwicka 1