C&A Warszawa

Posiadająca ponad stu pięćdziesięciu letnią historię holenderska firma odzieżowa C&A również na terenie naszego kraju posiada swoje firmowe sklepy. Najważniejszym priorytetem tej znanym w całym świecie marki jest oferta najmodniejszych modeli odzieży o jak najniższych cenach.

Ze względu na wysoką jakość polecanej w sprzedaży odzieży oraz nowoczesne spojrzenie na obowiązujące trendy mody współpracujących z firmą projektantów mody, każda nowa kolekcja pojawiająca się w markowym salonie C&A w Warszawie cieszy się dużym zainteresowanie zarówno wśród stałej jak i nowej klienteli.

Podążając za najmodniejszymi trendami w nowej kolekcji obowiązującej w wiosenno-letnim sezonie pojawiły się bardzo zwiewne i delikatne sukienki o zróżnicowanej długości począwszy od mini a skończywszy na powłóczystych kreacjach. Projektantom podczas jej tworzenia przewodziła myśl o delikatnych i jakże zmysłowych kobietach zarówno bardziej odważnych jak i posiadających romantyczną duszą.  Kolekcje została osadzona w spokojnej kolorystyce granatu, lazuru, błękitu oraz delikatnych pastelach.

C&A Warszawa, Wola Park, ul. Górczewska 124

C&A Warszawa, CH Arkadia, Al. Jana Pawła II 82

C&A Warszawa, CH Blue City, Al. Jerozolimskie 179

C&A Warszawa, CH Wars, ul. Marszałkowska 104/122

C&A Warszawa, Galeria Rembielińska, ul. Rembielińska 20

C&A Warszawa, Galeria M1, Al. Piłsudskiego 1