C&A Kraków

W salonie firmowym C&A w Krakowie ogromnym zainteresowaniem cieszy się najnowsza kolekcja przygotowana na sezon wiosny i lata tego roku. Twórcy kolekcji skupili się na delikatnych i zwiewnych materiałach, które idealnie podkreślają kobiecą zmysłowość a zarazem podążają za najmodniejszymi trendami.

Dla pewnych siebie i odnoszących sukcesy zawodowe kobiet dedykowana jest seria Mineralistyc. Dominują w niej połyskliwe materiały w kolorze bieli złota, kremu i pudrowego różu. Sukienki z jedwabiu, dżerseju satyny, bawełny a nawet lnu uzupełniają dopasowane kurteczki z połyskującej skóry.

Venice Beach zbliża każdą klientkę z letnim urlopem na nadmorskiej plaży. Krótkie szorty, spodnie, długie spódnice, koszule i sukienki granatem, błękitem oraz turkusem nawiązują do modnego stylu marynarskiego. Dla romantyczek marka C&A przygotowała na letni sezon modele nawiązujące swoją stylistyką do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Kolekcja Retro Romanse to przede wszystkim kwiatowe wzory w pastelowych kolorach i  zwiewne falbanki.

C&A Kraków, Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34

C&A Kraków, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5