C&A Katowice

Do około tysiąca sklepów firmy odzieżowej C&A należy również markowy salon w Katowicach. Urok oraz funkcjonalność odzieży produkowanej z najwyższego gatunku materiałów cenią już od połowy dziewiętnastego wieku klientki z całej Europy, Japonii, Brazylii oraz Argentyny.

Dziś miliony kobiet z niecierpliwością oczekują na wprowadzenie na półki firmowych salonów każdej nowej kolekcji. Na wiosnę i lato bieżącego roku projektanci C&A przygotowali wyjątkową kolekcję, bazując na stylistyce,  która obowiązywała w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku. Każda kobieta znajdzie w niej idealnie dobraną do swojego charakteru garderobę. Romantyczne sukienki i spódnice z delikatnym kwiatowym motywem, liczne drapowania oraz falbany to propozycja dla romantyczek.

Kobiety biznesu zainteresują bardziej eleganckie kreacje z połyskujących materiałów zdobione kamieniami mineralnymi nawiązujące do stylu amerykańskich gwiazd ekranu a na klientki poszukujące wakacyjnej przygody czekają marynarskie szorty, spodnie, długie spódnice i obszerne koszule.

C&A Katowice, Silesia City Center, ul. Chorzowska 107