C&A Białystok

Holenderski potentat jakim jest firma C&A rozpoczął swoją działalność w połowie dziewiętnastego wieku kiedy bracia Bernninkmeijer otworzyli w miasteczku Snnek swój pierwszy sklep odzieżowy.  Dziś marka C&A znana jest i ceniona przez klientów całego świata. Rozbudowana sieć liczy prawie tysiąc firmowych salonów. Również w Polsce marka znalazła swoje wielbicielki.

Firmowy sklep C&A w Białymstoku odwiedzają nie tylko stałe klientki ale również kobiety, które poszukują zarówno modnego wzornictwa jak i wyjątkowo wysokiej jakości oferowanej w sprzedaży odzieży. Na ogromną popularność marki ma wpływ podejście projektantów, którzy podczas tworzenia każdej kolekcji opierają się nie tylko na najnowszych trendach w modzie ale również potrzebach i oczekiwaniach kobiety.

Każda kolekcja zwiera dodatkowo idealnie dopasowane do stylu zaproponowanej odzieży dodatki, a nawet bieliznę. Współczesny trend mody podąża za stylistyką pochodzącą z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Rozkloszowane sukienki i spódnice czy wysokie szorty zdobią oraz uzupełniają torebki, buty, paski a nawet okulary przeciwsłoneczne.

C&A Białystok, CH Alfa, ul. Świętojańska 15