Avon Łódź

Produkty firmy Avon oferowane wyłącznie w bezpośredniej sprzedaży przez profesjonalne konsultantki zdobyły rynki kosmetyczne prawie na całym świecie.   Również w naszym kraju firma Avon stała się wyjątkowo popularną a także cenioną marką kosmetyczną. Konsultantki z Łodzi wciąż zdobywają zaufanie kolejnych klientek.

Ze względu na brak dostępu produktów marki Avon w wolnej sprzedaży sklepowej jedynym źródłem zakupu jest umówienie się na spotkanie z konsultantką. Indywidualna prezentacja aktualnego katalogu z firmową ofertą oraz porady i wskazówki są coraz częściej wybierana formą zakupu wysokiej jakości kosmetyków. Innowacyjne receptury doświadczonych naukowców z laboratoriów zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych oraz najnowsza technologia produkcji kosmetyków Avon sprawia, że firma stała się liderem wśród producentów branży kosmetycznej.

W każdym nowym katalogu Avon prezentowanym przez konsultantki w Łodzi polecane są nowe kosmetyki i atrakcyjne promocje wybranych produktów. O klasie i uznaniu firmy w całym świecie świadczy zainteresowanie jej produktami znanych z telewizji oraz kolorowej prasy osobowości.

Ambasadorką firmy Avon, która nie tylko używa ale promuje jej produkty jest znana z filmów aktorka Reese Witherspoon. W najnowszym katalogu promuje najnowszą szminkę, której zapach nut wanilii, granatu oraz egzotycznej figi działa jak afrodyzjak i wręcz zachęca do pocałunków. Zmysłowe kolory oraz nawilżające działanie najnowszej szminki marki Avon stały się hitem na upalne lato.