Avon Bydgoszcz

Oferta najnowszego katalogu firmy kosmetycznej Avon znalazła ogromne zainteresowanie wśród klienteli z Bydgoszczy. Bezpośrednia forma sprzedaży jaką preferuje ten znany i ceniony na całym świecie producent kosmetyków  to idealne rozwiązanie dla pracujących kobiet, które cenią swój czas.

Indywidualne spotkania z profesjonalnymi konsultantkami firmy Avon owocują nie tylko zakupem najwyższej jakości produktów ale również możliwością skorzystania z cennych wskazówek czy porad. U większość klientek z Bydgoszczy największym zainteresowaniem cieszy się seria kosmetyków pielęgnacyjnych przeznaczona do stosowania w czasie słonecznego urlopu.

Jeszcze przed wyjazdem zaopatrują się w specjalne mleczka przeznaczone do opalania, balsamy nawilżające skórę a nawet preparaty, których zadaniem jest bezpieczne przedłużenie pięknej opalenizny aż do pojawienia się pierwszych oznak jesieni. Z myślą o wypoczynku na słonecznych plażach obok odpowiednich kosmetyków producent poleca również niezbędne akcesoria. Oryginalne pareo oraz klapki plażowe w oryginalny sposób ozdobią każdą klientkę Avon.

Do kompletu mogą się dodatkowo wyposażyć w ciekawy wzór dość pojemnej torby wakacyjnej lub torby termicznej, która bez żadnego problemu zachowa chłodną temperaturę przechowywanych w jej wnętrzu napoi. Firma Avon poleca w sowim najnowszym katalogu specjalne produkty ochraniające skórę dziecka przed zbyt intensywnymi promieniami słońca. Wodoodporny krem z witaminami o filtrze 50 wystarczająco ochroni nasze maleństwa przed niebezpiecznymi promieniami UVB nawet na egzotycznych plażach.