Apart Białystok

Bracia Rączyński zakładając na początku lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku swoją firmę jubilerską nawet chyba nie przypuszczali, że w tak krótkim czasie osiągnie ona ogromny sukces i stanie się liderem producentów luksusowej biżuterii nie tylko w naszym kraju ale również w całej świecie.

Nazwa Apart wywodzi się od pierwszych liter imion założycieli czyli Adama i Piotra oraz wyrazu art, który w tłumaczeniu języków wielu krajów oznacza sztukę. Dziś firma posiada bardzo rozbudowaną sieć swoich sklepów we wszystkich dużych miastach Polski. Firmowy salon Apart w Białymstoku tak samo  jak i w całym kraju jest bardzo chętnie odwiedzany przez klientki, które doceniają piękno markowej biżuterii. Nie każda z nich jednak zdaje sobie sprawę, że zakupiona biżuteria nie odbiegająca standardem oraz wykonaniem od światowych sław sztuki jubilerskiej jest rodzimym produktem, który swoim oryginalnym wzornictwem daleko w tyle pozostawia wiele sławnych marek.

Nad opracowaniem każdej nowej kolekcji pracuje dziś sztab wyspecjalizowanych projektantów, którzy wykorzystując złoto, srebro, platynę oraz drogocenne kamienie tworzą wręcz  dzieła sztuki w dziedzinie jubilerskiej. Firma Apart do współpracy zaprasza wiele sław również z dziedziny polskiej  mody. W ostatniej kolekcji wśród polecanych przez salon w Białymstoku modeli znaleźć można również oryginalne bransoletki, które wyszły spod  projektu słynnego w świecie polskiej mody Macieja Zienia.

Sklepy Apart:

Apart Białystok, CH Auchan, ul. Produkcyjna 84

Apart Białystok, CH Galeria Biała, ul. C.Miłosza 2

Apart Białystok, CH Galeria Hetmańska, ul. Hetmańska 16

Apart Białystok, CH Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20

Apart Białystok, CH Alfa, ul. Świętojańska 15