Apart

Oficjalne logo firmy projektującej biżuterię - Apart

Biżuteria towarzyszy ludzkości już od najdawniejszych czasów – świadczą o tym liczne znaleziska archeologiczne, wśród których można znaleźć wiele naszyjników czy bransolet. Oczywiście w naszych czasach biżuteria przybrała zgoła inny obraz i wymiar – świadczy o dostatku, luksusie, a także dobrym guście.

Apart jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku jubilerskim. Początki tej firmy sięgają siedemdziesiątych lat XX wieku, a przedsiębiorstwo pod nazwą Apart zostało zarejestrowane w 1983 roku, przez Adama i Piotra Rączyńskich. Nazwa Apart powstała z połączenia pierwszych liter imion obu założycieli oraz ze słowa „art”, oznaczającego w języku angielskim „sztukę”. Pracownicy Apart starają się wkładać całe serce w produkowane przez nich przedmioty, tchnąc w nie miłosne uczucie do piękna.

Apart nie ma sobie równych jeśli chodzi o wyniki finansowe, liczbę salonów – których jest ponad 150, liczbę pracowników oraz renomę marki. Dodatkowo w wielu dziedzinach jubilerskiego rzemiosła produkty Apart są uważane wręcz za mistrzowskie – Apart to ekspert przede wszystkim w dziedzinie diamentów i zegarków. W salonach tej firmy odnaleźć możemy najdroższe pierścionki i naszyjniki, luksusowe zegarki firm z całego świata i wiele, wiele więcej.

Biżuteria Apart to nie tylko najwyższa i niekwestionowana jakość, ale niestety także adekwatna do niej cena, wszak jubilerstwo zawsze było jedną z najdroższych branż, w której odnajdywali się zazwyczaj ci najbogatsi. Na życzenie klienta zostanie stworzone dokładnie to, co sobie wymarzy. Jeśli szukamy na przykład obrączki ślubnej, możemy być pewni, że w salonie Apart zostaniemy obsłużeni z właściwą uwagą i otrzymamy satysfakcjonujący nas produkt, który będziemy z dumą nosić.

Warto również wspomnieć o jednej z twarzy firmy Apart, czyli modelce Anecie Kręglickiej, która swoją osobą sygnuje największe i najważniejsze „błyskotki” firmy. Firma sponsoruje także wiele eventów, takich jak Róże Gali czy Elle Style Awards. Co więcej, biżuteria apart „występuje” w wielu telewizyjnych produkcjach, od najprostszych seriali po najpopularniejsze programy, jak na przykład Taniec z Gwiazdami. W Polsce Apart stał się synonimem luksusu i piękna, które można wydobyć z kamieni szlachetnych.

Kolekcja Apart 2011

Kolekcja Apart 2011 współtworzona za pomocą wizerunku Anji Rubik jest pięknem samym w sobie. Posiada nieocenioną wartość dietetyczną i wykonana jest z najlepszych dostępnych kruszców. Apart jest ekspertem w dziedzinie zegarków, złota i srebra, a także diamentów i obrączek.

Polecamy: Praca w Apart

Galeria: Sznurkowa biżuteria Apart – kolekcja 2011

Sklepy Apart:

Apart Wrocław

Apart Łódź

Apart Kraków

Apart Gdańsk

Apart Poznań

Apart Szczecin

Apart Bydgoszcz

Apart Lublin

Apart Białystok

Apart Katowice